789 odběrných míst


po celé České republice


Přijďte si po zboží osobně
a neplaťte poštovné

Přihlásit se    Registrace

Košík Moje konto Moje dotazy Pomoc
389 608 818 (Po-Pá 8:30-17:00)

 
 
Pondělí, 24. červenec 2017. Svátek má Kristýna, zítra Jakub. Knihy skladem DVD skladem Knižní
výprodeje
Filmové
výprodeje
                     Not That Kind of Girl (Lena Dunham)

Not That Kind of Girl
Lena Dunham



Typ zboží:Kniha
Nakladatelství:HarperCollins
Autor:Lena Dunham
V prodeji od:30.září 2014
Číslo produktu:529769
Cena na Arara.cz:  609,- CZK  (s DPH)

Dostupnost:Expedujeme do 14 prac. dnů.

Navigace:

O produktu | Parametry | Hodnocení kupujících | Informace
Lena Dunham, acclaimed writer-director-star of HBO and Sky Atlantic's 'Girls' and the award-winning movie 'Tiny Furniture',...

 
Bestsellery:
Nejprodávanější v kategorii Anglická literatura:

1.Milk and Honey
(Rupi Kaur)
(Paperback)
2.Bloodborne
Official Artworks
(Sony,
FromSoftware)
(Paperback)
3.The Sun and Her
Flowers (Rupi
Kaur) (Paperback)
4.Unfiltered: No
Shame, No Regrets,
Just Me (Lily
Collins)
5.Win or Learn: MMA,
Conor McGregor and
Me: A T... (John
Kavanagh)
6.Dracula (Bram
Stoker)
(Paperback)
7.Western Balkans
(Lonely Planet
Country Guide)
(Plunkett, R. -
Maric, V. - Olive
8.The Art of
Rocksteady's
Batman: Arkham
Asylum
9.LEGO Minifigure
Dress-Up!
10.Dali: Les Diners
de Gala (Va)
(Salvador Dali)
(Hardcover)
další »
Těšíme se na...
Už jen 71 dní!

The Sun and Her Flowers (Rupi Kaur) (Paperback)


Objednejte si dnes
za 299,- CZK

další »
Newsletter:
Přejete si dostávat od nás informace o akcích, slevách a novinkách?

Vaše emailová adresa:


O produktu

Lena Dunham, acclaimed writer-director-star of HBO and Sky Atlantic's 'Girls' and the award-winning movie 'Tiny Furniture', displays her unique powers of observation, wisdom and humour in this exceptional collection of essays. "If I could take what I've learned and make one menial job easier for you, or prevent you from having the kind of sex where you feel you must keep your sneakers on in case you want to run away during the act, then every misstep of mine was worthwhile. I'm already predicting my future shame at thinking I had anything to offer you, but also my future glory in having stopped you from trying an expensive juice cleanse or thinking that it was your fault when the person you are dating suddenly backs away, intimidated by the clarity of your personal mission here on earth.

No, I am not a sexpert, a psychologist, or a dietician. I am not a mother of three or the owner of a successful hosiery franchise. But I am a girl with a keen interest in having it all, and what follows are hopeful dispatches from the frontlines of that struggle."
 

Parametry

Vydavatel: Fourth Estate
Počet stran: 288
Rozměry: 21 x 15 x 2.2 cm
ISBN: 9780008101268
Vazba: pevná vazba (Hardcover)
 

Hodnocení kupujících

   Vyjádřete se i Vy. Ohodnoťte nebo napište recenzi k tomuto titulu.

Klikněte zde.

 

Informace

Číslo produktu: 529769
 

Rovněž doporučujeme


Love, Tanya (Tanya Burr) Kniha
Hi everyone and welcome to my book! It's really close to my heart because it's inspired by my journey to becoming confident...
Cena: 465,- CZK

Not That Kind of Girl: A Young Woman Tells Yo... (Lena Dunham) Kniha
Fourth Estate: For readers of Nora Ephron, Tina Fey, and David Sedaris, this hilarious, poignant, and extremely frank...
Cena: 322,- CZK

I Love Dick (Chris Kraus) (Hardcover) Kniha
Tuskar Rock: When Chris Kraus, an unsuccessful artist pushing 40, spends an evening with a rogue academic named Dick, she...
Cena: 465,- CZK
     

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si současně koupili


    Kiki z Montparnassu (José-Luis Bocquet) Kniha
    Cocteau, Hemingway, Breton, Tzara, Picasso, Modigliani a pochopitelně fotograf Man Ray. Ty všechny nespojuje pouze bohémská...
    Cena: 357,- CZK

    Žena, ktorá čakala (Andrei Makine) Kniha
    „Pretože ten, kto má prísť, príde. Inak by láska bola len narýchlo vypitým pohárom vody.“ V malej dedinke pri Bielom...
    Cena: 327,- CZK

    Všetkým dňom koniec (Jenny Erpenbeck) Kniha
    Kde všade môže číhať náhoda, ktorá rozhodne, či jeden ľudský život skončí, alebo či bude pokračovať ďalej? Román...
    Cena: 317,- CZK

    Vegetariánka (Han Kang) Kniha
    Ten pocit syrového masa rozžvýkaného mezi mými zuby. Jonghje se jednoho dne probudí z krvavé noční můry a její život se...
    Cena: 199,- CZK

    Další produkty, které si lidé koupili
     

    Zákazníky zaujaly i tyto tituly

    Zmizet - 2. vydání (Petra Soukupová) Kniha
    Brožované vydání druhé knihy Petry Soukupové, za kterou autorka získala cenu Magnesia Litera 2010 pro nejlepší knihou roku....
    Dům myšek - Sam a Julie v divadle (Karina Schaapman) Kniha
    Projekt Domu myšek jde světem a všude sklízí nebývalý úspěch. A všechny děti chtějí mít doma také svoje háčkované a pletené...
    Bezfarebný Cukuru Tazaki a roky jeho putovania (Murakami Haruki) Kniha
    Haruki Murakami je jedným z najznámejších súčasných japonských autorov, jeho knihy vychádzajú na celom svete. Je nositeľom...
    Bonita Avenue (Peter Buwalda) Kniha
    Svůj nový román pojmenoval Michael Chabon podle ulice, jež spojuje kalifornská města Berkeley a Oakland. Zatímco prvně...

    Další produkty, které si lidé koupili
     

    Hledejte podobné produkty podle kategorií

    Anglická literatura
    Cizojazyčná literatura
    Biography
    Music, Stage & Screen
    Women
    Film
    Performing Arts
     

    Knihy na Arara.cz


    Příběh opravdové vášně (Blanka Milfaitová)

    Puvodní cena: 549 Kč
    467,- CZK

    Temná Raven (Sylvain Reynard) [CZ]

    Puvodní cena: 299 Kč
    249,- CZK

    Podvolení (Michel Houellebecq)

    Puvodní cena: 269 Kč
    247,- CZK
     
    Info o autorovi:


    Lena Dunham
    věk: 31 let

    více info
    Ukázky:
    ukázka 1.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 2.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 3.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 4.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 5.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 6.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 7.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    ukázka 8.
    Ukazka z knihy Not That Kind of Girl (Lena Dunham)
    © HarperCollins
     
    Prodejna Arara.cz je autorizována přijímat platby přes:
    Potřebujete pomoc? Vaše konto Platby a doručení
    © 2008 Arara.cz - Všechna práva vyhrazena