100 odběrných míst


po celé České republice


Přijďte si po zboží osobně
a neplaťte poštovné

Přihlásit se    Registrace

Košík Moje konto Moje dotazy Pomoc

 
Úterý, 2. září 2014. Svátek má Adéla, zítra Bronislav. Knihy skladem DVD skladem Akční nabídky a výprodeje
                     Jack Nicholson (Paul Duncan) (Paperback)

Jack Nicholson
Paul Duncan
Paperback



Typ zboží:Kniha
V prodeji od:25.srpen 2009
Číslo produktu:252939
Cena na Arara.cz:  249,- CZK  (s DPH)

Dostupnost:Titul není momentálně dostupný!
(dodání může trvat i několik měsíců)


Navigace:

O produktu | Parametry | Hodnocení kupujících | Informace
Taschen (25 Aug 2009) - "More bang for your buck! "... a fast-food, high-energy fix on the topic at hand." The New York Times Bo

 
Bestsellery:
Nejprodávanější v kategorii Anglická literatura:

1.Staying Strong: A Journal
(Demi Lovato)
2.World of Warcraft: War Crimes
(Christie Golden)
(Hardcover)
3.Wreck This Journal: To Create is to Destroy
(Keri Smith)
4.You Get So Alone at Times That It Just Makes...
(Charles Bukowski)
5.Gordon Ramsay's Healthy Appetite
(Gordon Ramsay)
6.Black Butler, Vol. 10
(Yana Toboso)
(Paperback)
7.Go Big or Go Home
(Kat Von D.)
8.Bruce Springsteen
(Illustrated Biography Coll...
(Chris Rushby)
9.Diary of a Nobody
(Wordsworth Classics)
(Pape...
(George Grossmith , Weedon Gros
10.McRae: Just Colin
(Colin McMaster , David Evans)
(Hardcover)
další »
Těšíme se na...
Už jen 37 dní!

Staying Strong: A Journal (Demi Lovato)


Objednejte si dnes
za 299,- CZK

další »
Newsletter:
Přejete si dostávat od nás informace o akcích, slevách a novinkách?

Vaše emailová adresa:


O produktu

Jack Nicholson was over thirty, and more than a decade into his acting career, when Easy Rider finally made him a star. His reputation as a rebellious anti-hero was furthered by three notorious confrontations in films of the 1970s: Five Easy Pieces, The Last Detail, and One Flew Over the Cuckoo's Nest. He has played villains in The Shining and Batman, a hot-headed marine colonel in A Few Good Men, and a ruthless mob boss in The Departed. However, some of his best performances are in less showy roles where his skill is conveyed through subtlety. Jack has often turned down big money parts in order to take riskier roles such as the grim, introverted men in Ironweed, The Crossing Guard, The Pledge, and About Schmidt. Undoubtedly, Nicholson is a very fine actor, and in Chinatown he gives what may be his most memorable performance.
 

Parametry

Vydavatel: Taschen (25 Aug 2009)
Počet stran: 192
Rozměry: 19.6 x 14 x 1.3 cm
Datum vydání: 25/08/2009
ISBN: 3836508532
Formát: mäkká väzba - brožovaná (Paperback)
 

Hodnocení kupujících

   Vyjádřete se i Vy. Ohodnoťte nebo napište recenzi k tomuto titulu.

Klikněte zde.

 

Informace

Datum vydání: 25.srpen 2009
Číslo produktu: 252939
 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si současně koupili


Těhotenství a péče o dítě (Alison Mackonochieová) Kniha
Těhotenství a péče o dítě SVOJ - Edice: Praktická příručka - Svojtka - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 256 str
Cena: 267,- CZK

Těhotenství a péče o dítě - ilustrovaný atlas Kniha
Tato kniha je určena všem, kdo si přejí mít dítě, všem, kteří už narození potomka očekávají, ale i rodičům, kteří sledují,...
Cena: 337,- CZK

Mysli ako freak - Freakonomics III. (Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner) Kniha
Autori Freakonomics zmenili spôsob, akým sa pozeráme na svet. Vo svojej tretej knihe sa zamerali na to, čo čitateľov prvých...
Cena: 329,- CZK

Kolo, kolo mlynské (Vladimíra Vopičková) Kniha
Kolo, kolo mlynské SK - Vakát - Jazyk: SK - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - ISBN: 80-7267-218-5 - Kniha
Cena: 86,- CZK

Další produkty, které si lidé koupili
 

Zákazníky zaujaly i tyto tituly

Varila myšička kašičku (Vladimíra Vopičková) Kniha
Varila myšička kašičku SK - Vakát - Jazyk: SK - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 46 str. - ISBN: 80-7267-155-3 - Kniha
Kolekce Angelika 1-5 (DVD) DVD
Angelika - markýza andělů, Báječná Angelika, Angelika a král, Nezkrotná Angelika, Angelika a sultán
Wreck This Journal: To Create is to Destroy (Keri Smith) Kniha
Penguin: Think of Wreck This Journal as the anarchist's Artist's Way -- the book for those who've always wanted to draw...
Champion (Legend) (Marie Lu) (Paperback) Kniha
Penguin: The explosive finale to Marie Lu's New York Times bestselling LEGEND trilogy - perfect for fans of THE HUNGER GAMES...

Další produkty, které si lidé koupili
 

Hledejte podobné produkty podle kategorií

Anglická literatura
Cizojazyčná literatura
Taschen
Biography
Music, Stage & Screen
Film, Television & Music
Film
 

Knihy na Arara.cz


Hra o trůny - Píseň ledu a ohně - 1. a 2. část (G. R.R. Martin)

692,- CZK

Nahý hrabě (Sally MacKenzie)

Puvodní cena: 229 Kč
199,- CZK

Ambasadov (China Miéville)

Puvodní cena: 339 Kč
287,- CZK
 
 
Prodejna Arara.cz je autorizována přijímat platby přes:
Potřebujete pomoc? Vaše konto Platby a doručení
© 2008 Arara.cz - Všechna práva vyhrazena